НТА > НОВИНИ > Війна > Росія нарощує сили на території Білорусі. Готує «привітання» до Дня незалежності України

Росія нарощує сили на території Білорусі. Готує «привітання» до Дня незалежності України

Певна загроза наступу на Україну з Білорусі, вона була завжди актуальною

365

Загроза наступу з Білорусі була, є і буде, бо територію Білорусі Росія використовувала з перших днів повномасштабної агресії та завдавала ударів звідти. Останнім часом помітно, що Російська Федерація нарощує сили в цьому напрямку.

На цьому наголосив речник Командування Повітряних сил Юрій Ігнат під час брифінгу. За його словами, Збройні сили України постійно спостерігають переміщення військ, перевезення боєкомплектів – як ракет «Іскандер», так і інших.

«Це відбувається не сьогодні та не вчора. Це відбувається завжди. Якщо прилітає Іл-76 на один з аеродромів Білорусі, зрозуміло, що він перевозить озброєння. Є певні дані розвідки, й у відкритих джерелах є інформація, що противник нарощує свої сили на білоруській території. Це, зокрема, і політична складова – погрожувати Заходу на кордонах. А також погрожувати Україні», – зазначив він.

Ігнат не став приховувати, що є певна загроза наступу з Білорусі, вона була завжди.

«Територію Білорусі Росія використовувала з перших днів повномасштабної агресії та завдавала ударів звідти. Тому треба безумовно готуватися, є у нас різна інформація від Головного управління розвідки, інші служби мають деяку інформацію щодо цих переміщень. У нас скоро велике свято – День незалежності, зрозуміло, що противник завжди використовує такі дати для «привітань», ми мусимо бути готові до цього», – додав речник Командування Повітряних сил ЗСУ.

Нагадаємо, що сьогодні російські окупанти завдали ракетного удару по Житомирському району Житомирської області. Відбулися два вибухи. Ракети прилетіли якраз із території Білорусі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі