НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Росія не зупиниться». Зеленський звернувся до литовського парламенту

«Росія не зупиниться». Зеленський звернувся до литовського парламенту

Якщо Росія розпочне війну з країною-членом НАТО, то Альянсу доведеться вирішувати, чи протистояти окупанту

253

Російська Федерація не зупиниться на окупації однієї України. Тому зараз важливо боротися за інтереси кожної нації. На такій тезі акцентував увагу президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомив литовський інформаційний ресурс Zinas. Сьогодні, 26-го травня, український президент офіційно звернувся до парламенту Латвії.

Володимир Зеленський подякував цій балтійській країні за підтримку у війні проти Росії.

Як відзначив президент, зараз є деякі впливові країни, які твердо стоять на ногах, однак не мають мужності рішуче стати на бік України. Часто причиною є саме гроші. Однак є й ті, хто сподівається, що світові все ж вдасться утихомирити Росію.

За словами Зеленського, ціна за тимчасовий мир – тисячі депортованих і мільйони загиблих. Він нагадав, що Росія відкрито говорила про те, що вона не планує обмежитися лише Україною.

Президент також додав, що зараз необхідно рішуче боротися за інтереси кожної нації, однак заклики деяких національних лідерів, аби наша країна вдалася до територіальних поступок, свідчить про те, що інтереси України оцінюють менш високо, ніж інтереси інших.

Зеленський наголосив, що якщо Росія розпочне війну з країною-членом НАТО, то Альянсу доведеться вирішувати, чи протистояти окупанту.

Нагадаємо, що канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає президента Російської Федерації Володимира Путіна «імперіалістичним відступником», якому не можна дозволити перемогти.

У Москві ж заявили, що все ще чекають прийняття Україною озвучених Росією вимог. У Кремлі називають це не «територіальними поступками», а «визнанням» ситуації як такої.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі