НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія перекидає війська та техніку до Казахстану одразу з трьох військових аеродромів

Росія перекидає війська та техніку до Казахстану одразу з трьох військових аеродромів

255

Російські військово-транспортні літаки переправляють основні сили свого контингенту на територію Казахстану з аеродромів у Московській, Івановській та Ульяновській областях.


Про це з посиланням на міністерство оборони країни-агресора повідомляє російське пропагандистське ЗМІ “РИА Новости“.

З аеродромів у Московській, Івановській та Ульяновській областях триває перекидання основних сил російського контингенту миротворчих сил ОДКБ на територію Республіки Казахстан”, – повідомляють російські ЗМІ.

Підрозділи російських Повітряно-десантних військ знаходяться на аеродромах вантаження «Чкаловський», «Іваново-Північний», «Ульяновськ-Східний»”.

Зауважимо, що російські десантники прибувають  до Казахстану в повному озброєні та в супроводі важкої техніки. Відомо, що ще вчора, 6 січня, перші військові країни-агресора перетнули кордон Росії та Казахстану.

Підрозділи зі складу російського миротворчого контингенту, які раніше прибули на територію Республіки Казахстан, розпочали виконання поставлених завдань та забезпечення прийому і розгортання основних сил миротворчого контингенту“, – ідеться в повідомленні Міноборони РФ.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв попросив глав країн ОДКБ надати допомогу Казахстану, заворушення в країні він порівняв із терористичною загрозою.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі