НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія перекинула до Казахстану десантників, які воювали в Криму та на Донбасі

Росія перекинула до Казахстану десантників, які воювали в Криму та на Донбасі

178

Російська Федерація в рамках “миротворчої” місії країн-учасниць Організації Договору про колективну безпеку направила до Казахстану підрозділи, які воювали проти України. А також брали участь у окупації Криму.

Про це повідомляє Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm.

Повідомляється, що перекинуті в Казахстан десантні підрозділи брали участь в операції захоплення Криму та агресії проти України – військові 45-ї окремої бригади спеціального призначення ВДВ, 98-ї дивізії ВДВ і війська Центру спеціального призначення РФ “Сенеж”.

Стверджується, що згідно з розслідуваннями InformNapalm, всі ці підрозділи брали участь в агресії проти України, в тому числі в бойових діях на Донбасі.

Зокрема, зі складу 98-ї дивізії ВДВ в Україні були помічені військовослужбовці 217-го парашутно-десантного полку (в/ч 62295) і 331-го парашутно-десантного полку (в/ч 71211), а також військовослужбовці з 45-ї окремої бригади спецназу ВДВ.

Наголошується, що Росія направляла учасників гібридної агресії проти України в якості “миротворців” в Нагірний Карабах, а також на військові навчання в Білорусі.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі