НТА > НОВИНИ > Росія перекинула під кордон України дивізіон “Бук”

Росія перекинула під кордон України дивізіон “Бук”

241

Під Воронеж, за 250 км від кордону України, російські війська перекинули зенітно-ракетні комплекси у повній бойовій комплектації “Бук”.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на групу російських незалежних блогерів з Conflict Intelligence Team у Telegram, які посилаються на отримані відзняті ролики з-під передмістя Воронежа.

У квітні 2020 року у тій частині Воронезької області розгорнули великий військовий табір, куди перекидають бойову техніку з різних російських регіонів.

Ролики були відзняті на залізничній станції Маслівка й викладені у TikTok. На камеру потрапило багато самохідних артилерійських установок “Мста-С”, танки Т-80У, а також ЗРК “БУК М1”: самохідна вогнева установка ЗРК 9К37 “Бук”, пуско-заряджувальна установка ЗРК 9К37 “Бук”, транспортувальні автомобілі КрАЗ для ракет 9М38.

Бортові номери установок зафарбовані.

За даними CIT, на станцію прибули потяги з Московської області (Наро-Фомінськ), Нижньогородської області (Ільїно) і Смоленської області (Красний Бор).

Недалеко від цих станції дислокується четверта гвардійська танкова дивізія, 288-ма артилерійська бригада і 49-та зенітна ракета бригада. Усі вони входять до складу першої гвардійської танкової армії.

“Ці дані дозволяють зробити висновок, що попри переговори Путіна і Байдена, зосередження російських військ в областях, які межують з підконтрольними Києву територіями, продовжується”, – зазначають в організації.

На одному з відзнятих у Масловці роликів показані дата і час зйомки – 6 грудня 14:36, тобто понад добу до перемовин.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі