НТА > НОВИНИ > Суспільство > Росія перекинула в Білорусь нову партію військових

Росія перекинула в Білорусь нову партію військових

Загалом у Білорусі на теперішній момент є близько 9-ти тисяч російських військових

301

У Білорусь російська армія перекинула свої нові підрозділи для підготовки. Натомість деякі військові, які вже пройшли навчання, повернулися в Росію, звідки їх переведуть на окуповані території України, де тривають бої.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

За його словами, ситуація на кордоні з Білоруссю залишається повністю контрольованою.

«Звісно, що цей напрямок доволі напружений через те, що Білорусь не припиняє підтримувати Росію у війні, яку вона розв’язала проти нашої країни, і надає і свою територію, і свій повітряний простір, Там постійно відбуваються навчання між підрозділами Росію та Білорусі», – розповів Демченко.

Також він зазначив, що на території Білорусі зараз триває навчання авіаційної компоненти, які мають закінчитися 1-го лютого.

«Наразі поряд із нашим кордоном працівники Держприкордонслужби не спостерігають переміщення ні військової техніки, ні особового складу цих підрозділів – вони переважно перебувають на тих військових полігонах, які «люб’язно» надає Білорусь», – заявив Демченко.

Речник Державної прикордонної служби України проінформував, що загалом у Білорусі є близько 9-ти тисяч російських військових.

«Раніше ми фіксували дещо більшу їхню кількість. Але ті підрозділи, які вже пройшли навчання, перевели назад на територію Росії для того, щоби надалі перекинути їх на напрямки, де тривають бойові дії, а на територію Білорусі зайшли нові підрозділи для проведення цих навчань і, власне, підготовки», – підсумував Демченко.

Нагадаємо, що Росія нарощує авіаційне угруповання на території Білорусі. Таку інформацію минулого тижня оприлюднив Генштаб Збройних сил України.

В окупованій Кирилівці Запорізької області нещодавно помітили білоруських військових. Мова може йти про найманців, але це точно не представники армії Білорусі.

Російська влада, ймовірно, розглядає можливість проведення ще однієї хвилі мобілізації. Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на розвідку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі