НТА > НОВИНИ > Новини світу > Не останній ешелон. Росія перекинула в Білорусь щонайменше 15 ЗРК “Тор”

Не останній ешелон. Росія перекинула в Білорусь щонайменше 15 ЗРК “Тор”

416

Російська Федерація перекинула на територію Білорусі новий ешелон із військовою технікою.

За даними моніторингової групи Бєларускі Гаюн, які посилаються на Спільноту залізничників Білорусі, росіяни привезли щонайменше 15 одиниць ЗРК “Тор-М2” і 10 одиниць інженерної техніки.

Як йдеться у телеграмі групи, ешелон вирушив із залізничної станції Єйськ, що у Краснодарському краї РФ 25 листопада, а 28 листопада його помітили у Вітебській області – в Орші-Центральній. Кінцева точка – станція Лісова у Білорусі.

“25.11.2022 року о 14:04 зі станції Єйськ (Північно-Кавказька залізниця) на станцію Лісова (Брестське відділення БєлЖД) було відправлено військовий ешелон №961, у складі якого перебувало щонайменше 15 одиниць ЗРК “Тор-М2″ і 10 одиниць інженерної техніки”, – йдеться у дописі.

Як стверджують білоруські залізничники, “це не останній військовий ешелон із вантажем такого типу”.

«Тор» — всепогодний тактичний зенітний ракетний комплекс для вирішення завдань протиповітряної і протиракетної оборони на рівні дивізійної ланки.

Система «Тор» призначена для прикриття важливих адміністративних, економічних і військових об’єктів, перших ешелонів сухопутних військ від ударів протирадіолокаційних і крилатих ракет, дистанційно пілотованих літальних апаратів, авіабомб що планують (керованих авіабомб), літаків і вертольотів, в тому числі і виконаних по технології «стелс». Може працювати як в ручному, за участю операторів, так і повністю автоматичному режимі. При цьому система «Тор» сама контролює окреслений повітряний простір і самостійно збиває всі повітряні цілі, що не упізнані системою «свій-чужий».

«Тор-М2» – головна відмінність комплексу – це можливість вести вогонь на ходу без зупинок, — забезпечувати захист техніки на марші. Також, збільшений боєкомплект у нового комплексу вдвічі (до 16 ракет), а ракети 9М338 мають розширену зону ураження і підвищену точність стрільби.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі