НТА > НОВИНИ > Війна > Росія перекинула в Луганську область елітний танковий підрозділ

Росія перекинула в Луганську область елітний танковий підрозділ

Окупанти завершили майже безперервну систему траншей уздовж 60-ти кілометрів між Сватовим і російським кордоном

264

Російські загарбники використовують 1-шу гвардійську танкову армію, яка зазнала значних втрат під час відступу з Харківщини у вересні 2022-го року, для оборони Сватового на Луганщині.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

«Підрозділи 1-ої гвардійської танкової армії Росії, ймовірно, розгорнуті на лінії оборони поблизу Сватового Луганської області», – сказано в повідомленні.

У британській розвідці зазначили, що передбачувано елітна 1-ша гвардійська танкова армія зазнала значних втрат на початку війни, зокрема, під час відступу з Харківської області у вересні 2022-го року.

«Тепер її частково посилили мобілізованими резервістами, хоча й вона залишається значно меншою за дозволену чисельність понад 25 000 осіб», – вважають аналітики.

При цьому Росія завершила майже безперервну систему траншей уздовж 60-ти кілометрів між Сватовим і російським кордоном.

«Попри тривалість цих робіт, глибина оборонних споруд залишається невизначеною. Ефективність оборонних операцій 1-ої гвардійської танкової армії та інших формувань значною мірою залежатиме від обсягу взаємно підтримуваних запасних позицій», – додали у Міністерстві оборони Великої Британії.

Нагадаємо, що російським військам незабаром доведеться попрощатися з містами Сватове та Кремінна Луганської області. Окупанти це розуміють, а тому готуються до наступної оборони в Старобільську.

Узимку бойові дії в Україні можуть дещо призупинитися. Проте погодні умови дають можливості для наступу й українським, і російським військам. Таку заяву зробив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі