НТА > НОВИНИ > Новини політики > Росія кричить “Мир” та готується до війни. США виклали ролик з фактами агресії

Росія кричить “Мир” та готується до війни. США виклали ролик з фактами агресії

Пропагандистська машина Кремля намагається приховати тисячі військових, які зосереджені на кордоні України

261

Посольство США в Україні попереджає, що наразі пропагандистська машина Кремля працює на повній швидкості, намагаючись приховати тисячі військових, які зосереджені на кордоні України.

Про це диппредставництво заявило у твіттері.

«Як дізнатись, що Росія хоче війни? Вона кричить «Мир!» Зараз пропагандистська машина Кремля працює на повній швидкості, намагаючись приховати тисячі військових, які зосереджені на кордоні України», – зазначили американські дипломати.

Посольство також оприлюднило відеоролик, у якому процитувало заяви російських офіційних осіб про буцімто прагнення миру. Також посольство навело відеофакти російської військової агресії і застерегло, що зараз Росія посилила дезінформацію, що Україна є «агресором» для виправдання своїх завчасно спланованих воєнних дій.

«Загроза ескалації воєнних дій реальна, але інформаційна війна Кремля давно розгортається на повну. Їхньому слову не можна вірити. Ми бачили це в минулому. Кремль не хоче миру»,– застерегли у посольстві.

Також американські дипломати зазначили, що гібридна війна має на меті розколоти і залякати українське суспільство, «але ми залишаємося єдиними і разом дамо відсіч брехні Кремля».

Нагадаємо, що майже половина українців вірять, що Росія нападе на Україну.

Зазначимо, що в останні тижні Росія активно перекидає найманців у східну Україну для посилення своїх позицій.

Наразі біля кордонів України розміщені близько 130 тисяч російських військових, з врахуванням морського та авіаційного потенціалу. Водночас в Україні кількість сучасних протитанкових засобів перевищує кількість потенційних російських цілей.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі