НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія планує наступ на Україну – розвідка США

Росія планує наступ на Україну – розвідка США

РФ планує залучити до 175 тисяч військовослужбовців

349

Розвідка США заявила, що Росія планує наступ на Україну вже на початку наступного року. Для цього хочуть залучити до 175 тисяч військовослужбовців.

Про це повідомляють офіційні особи США та документ розвідки, отриманий The Washington Post.

Офіційний представник адміністрації на умовах анонімності розповів, що “російські плани передбачають військовий наступ на Україну вже на початку 2022 року з масштабом сил, що вдвічі перевищує той, який ми бачили минулої весни під час раптових навчань Росії біля кордонів України”.

“Плани включають широке пересування 100 батальйонних тактичних груп чисельністю близько 175 тисяч осіб, а також бронетехніку, артилерію та техніку”, – заявив представник адміністрації.

Крім того, документ американської розвідки має супутникові фотографії, на яких видно, що російські війська зосереджуються на чотирьох місцях.

На карті США кількість військовослужбовців РФ становить 70 тисяч, але за прогнозами, їх може побільшати до 175 тисяч. Згідно з документом, наразі розгорнуто 50 бойових тактичних груп, а також “новоприбулі” танки та артилерія. Також йдеться про те, що російські сили можуть залишати обладнання на тренувальних об’єктах, щоб швидко розпочати атаку на Україну.

Крім того, представник адміністрації США зауважив, що російський уряд проводить пропагандистську кампанію.

“Наша інформація вказує на те, що довірені особи Росії та ЗМІ почали збільшувати кількість матеріалів, що ганьблять Україну та НАТО, почасти щоб покласти провину за потенційну ескалацію російської військової ескалації на Україну”.

Нагадаємо, що США розглядають три варіанти допомоги Україні у разі наступу Москви. Це, зокрема, санкції у координації з Європою, допомога НАТО та надання Україні новітнього озброєння.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі