НТА > НОВИНИ > Війна > Росія планує посилити наступ на Донбасі

Росія планує посилити наступ на Донбасі

Російські війська на тлі невдач на фронті скорегували плани щодо захоплення Донецької області та пересунули крайній термін на 15-те вересня

318

Військове керівництво Росії перегруповує та перекидає війська на Донбас і в Запорізьку область. Таким чином окупанти посилюють свої позиції, щоби відновити наступ.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов під час брифінгу.

«На сході ворог здійснює перегрупування військ Центрального військового округу з Лугансько-Донецького до Курахівського напрямку з метою нарощування своїх військ. Після відновлення боєздатності ворогом додатково введено по одній батальйонно-тактичній групі на Слов’янський та Миколаївський напрямки», – заявив Громов.

Він додав, що Росія також перекинула дві тактичні групи з Бєлгородської області до Оріхова (Запорізька область). Громов наголосив, що такі дії російського керівництва, мабуть, можуть свідчити про відновлення наступу на Донбасі.

Представник Генштабу підтвердив, що Росія формує раніше анонсований третій армійський корпус, проте достеменно невідомо, чи пройшли підготовку мобілізовані. За словами Громова, саме це формування російських військ перекинуть у Донецьку область.

Російські війська на тлі невдач на фронті скорегували плани щодо захоплення Донецької області та пересунули крайній термін на 15-те вересня.

Нагадаємо, що тривають активні бойові дії на Бахмутському й Авдіївському напрямках. Окупанти наступали на Веселу Долину та Зайцеве, там бої тривають. Натомість штурм Водяного росіянами успіху не мав. Ворог продовжує завдавати авіаційних і ракетних ударів по військових і цивільних об’єктах на території України.

За минулу добу бійці Збройних сил України зібрали немалий «урожай» російської техніки, до того ж, ліквідували 450 окупантів. Від початку широкомасштабного вторгнення в Україна Росія вже втратила 48 350 військових. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

У Кремлі знову перенесли «референдуми» на захопленій території України, тепер орієнтовна дата їх проведення – кінець осені. При цьому розглядають декілька сценаріїв.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі