НТА > НОВИНИ > Місця > Росія планує “престур” у Маріуполь для лояльних іноземних ЗМІ

Росія планує “престур” у Маріуполь для лояльних іноземних ЗМІ

У програмі престуру – “альтернативні факти” і “свідки”, як українці самі розбомбили місто

257

На 28 квітня Росія готує так званий “престур” для представників лояльних іноземних медіа у Маріуполь, щоб продемонстувати “альтернативні факти”.

Про це повідомили у ГУР Міноборони і вже назвали це масштабною політичною провокацією зі спробою залучення деяких західних журналістів. Прибуття на територію України організовується через російський Ростов.

“У програмі заходу – «альтернативні факти» щодо оборони Маріуполя. Підготовлені «свідки» розкажуть, що начебто українські захисники самі розбомбили місто та знищили місцевих жителів. На підтвердження цієї версії в якості «очевидців» буде представлено підготовлених провокаторів, які розповідатимуть про міфічні «масові вбивства мирних мешканців українськими військовими»”, – розповіли в українській розвідці.

Як кажуть у відомстві, ця акція є органічним продовженням російської політики створення фейків, що мають виправдати путінських карателів та перекласти провину за їхні злочини на самих українців.

“Колишні «візитки Яроша» і «розіп’яті хлопчики» перетворюються на «самознищені» Бучу і Маріуполь”, – говорять у ГУР.

Нагадаємо, у знищеному Маріуполі росіяни зачищають сліди своїх злочинів та звірств: тисячі тіл загиблих або спалюють у пересувних крематоріях, або ж ховають у величезних братських могилах, які вдалося виявити завдяки супутниковим знімкам.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі