НТА > НОВИНИ > Суспільство > Росія посилить підрозділи Росгвардії, які перебувають в Україні

Росія посилить підрозділи Росгвардії, які перебувають в Україні

Виконуючи функції внутрішньої безпеки, Росгвардія намагається забезпечити безперервність режиму Путіна

246

Існує реальна ймовірність, що мобілізацію Росія використає для посилення підрозділів Росгвардії додатковими живими силами.

Такий висновок зробили в Міністерстві оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

«21-го вересня відомий російський націоналіст, депутат Державної думи Олександр Хінштейн закликав поширити часткову мобілізацію російських військових на Національну гвардію Росії (Росгвардію)», – сказано у звіті британських розвідників.

Підрозділи Росгвардії зіграли важливу роль як у бойових діях, так і в забезпеченні безпеки тилу в Україні та наразі сприяють проведенню референдумів щодо приєднання на окупованих територіях, відзначили у британській розвідці.

«Ці сили призначені для виконання функцій внутрішньої безпеки, щоби забезпечити безперервність режиму Путіна. Їх особливо погано підготували до інтенсивних боїв в Україні», – вважає британська розвідка.

З огляду на вимогу придушення внутрішнього інакомислення в Росії, яке щоразу зростає, а також виконання оперативних завдань в Україні Росгвардія, ймовірно, перебуває під особливою напругою, зазначили британські розвідники.

Нагадаємо, що російські війська можуть готувати примусову мобілізацію українських військовополонених для боротьби на боці Росії, що стало би порушенням Женевської конвенції про військовополонених.

Два літаки, 10 безпілотників, одна крилата ракета – такий «урожай» за добу зібрали українські військові у боях з окупантами. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Росія вже втратила майже 57 тисяч осіб убитими.

Українські військові завдали більше 40 ударів у пункти управління ворога та нагромадження його живої сили та військової техніки. Більшість із них виявилася успішною. При цьому Сили Оборони України відбили декілька атак окупантів. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі