НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Росія продовжує блокувати постачання ліків на окуповані території – МОЗ

Росія продовжує блокувати постачання ліків на окуповані території – МОЗ

Україна щодня звертається з проханням відкрити гуманітарні коридори

244

Росія продовжує блокувати постачання ліків, зокрема й життєво необхідних, з підконтрольних Україні територій на тимчасово окуповані.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Попри те, що країна-окупант зобов’язана забезпечити подальше задоволення медичних потреб цивільних громадян, сьогодні ми, на жаль, бачимо, як Росія нівелює норми міжнародного права та фактично вчиняє тероризм проти цивільного населення. Росіяни, зі свого боку, не постачають на тимчасово окуповані території медикаменти та продовжують блокувати їх постачання з підконтрольних Україні територій», – зазначає Ляшко.

Міністр зауважує, що Україна щодня звертається з проханням відкрити гуманітарні коридори та готова направити гуманітарні вантажі, як тільки з’явиться така можливість.

Відповідно до норм Конвенції про захист цивільного населення під час війни, саме держава-окупант у співробітництві з органами місцевої влади, які були обрані за українським законодавством, має безперебійно надавати населенню медичну допомогу та забезпечити доступ до ліків та медичних виробів.

Читайте також “Епідемія холери у Маріуполі: основні фактори поширення, симптоми та профілактика”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі