НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія продовжує домовлятися з Іраном про дрони та ракети

Росія продовжує домовлятися з Іраном про дрони та ракети

250

Керівник Генерального штабу збройних сил Ірану генерал-майор Мохаммад Багері зустрівся із заступником міністра оборони Росії генерал-полковником Олександром Фоміним у Тегерані.

Про це пише американський Інститут вивчення війни у своєму свіжому огляді.

За їхніми даними, зустріч відбулася 3 грудня. Як зазначають, згідно з офіційними повідомленнями іранських державних ЗМІ, Багері та Фомін обговорили “невизначену військову співпрацю”.

“Можливо, вони обговорювали продаж іранських безпілотників і ракет Росії для використання в Україні. Багері є начальником оборони Ірану і відповідає за військову політику та стратегічне керівництво. Про зустріч у російських ЗМІ на момент написання цієї статті не повідомлялося”, – пишуть аналітики.

Зазначимо, що розмови про можливість Росії отримати іранські балістичні ракети ведуться тривало. Втім, використання такого озброєння росіянами так і не зафіксували. Окрім того, зараз практично припинилися і масовані атаки іранськими дронами “Шахід”, якими РФ тероризувала українські міста впродовж всієї осені. Це може свідчити про закінчення дронів, які доставив Іран росіянам першою партією.

Нагадаємо, Іран звернувся до Росії з проханням допомогти придушити народне повстання шляхом навчання та надання обладнання для боротьби з масовими заворушеннями. А в листопаді ЗМІ повідомляли, що Іран та Росія уклали угоду про виробництво безпілотників на російській території.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі