НТА > НОВИНИ > Росія продовжує стягувати війська до українських кордонів – розвідка США

Росія продовжує стягувати війська до українських кордонів – розвідка США

Із 7-го вересня до 5-го грудня збільшилася кількість російської військової техніки та з’явився новий полк поблизу села Солоті у 30-ти кілометрах від кордонів з Україною

387

Росія продовжує нарощувати війська біля українських кордонів, попри те, що під час відеоконференції 7-го грудня президент США Джо Байден закликав президента Росії Володимира Путіна до деескалації конфлікту.

Про це повідомила агенція СNN із посиланням на джерело в розвідувальних органах США. Росія зупиняє та змінює графік комерційних авіаційних і залізничних рейсів задля перевезень особового складу та російської військової техніки.

Офіційні особи США та України мають докази цього.

Співрозмовник американського видання заявив, що російське командування продовжує розміщувати додаткові підрозділи у безпосередній близькості від українських кордонів.

На супутникових знімках, які є у розпорядженні СNN, протягом останніх днів російська військова техніка розміщувалася менше, ніж за 50 кілометрів від лінії українського кордону.

Директор програми досліджень Росії Майкл Кофман зазначив, що створили новий полк у складі 3-ої мотострілецької дивізії піхотної дивізії сухопутних військ. За його словами, основне джерело нарощування зосереджено у Воронежі, Єльні й окупованому Криму.

За останніми оцінками американської розвідки, понад 50 «батальйонних тактичних груп» розгорнуті на кордоні з Україною та навколо нього, ще шість перебувають у дорозі. Ці групи зазвичай можуть включати до 900 осіб. Кожна з них є дуже диверсифікованими та досить самодостатніми бойовими одиницями.

Із поєднанням військ, артилерії, протитанкової зброї, розвідувальних та інженерних підрозділів «батальйонні тактичні групи» відігравали провідну роль у російській військовій діяльності в Україні 2014-го року.

Нагадаємо, що вже впродовж тривалого часу країни Заходу оприлюднюють дані розвідки про можливе вторгнення російських військ на територію України.

У листопаді ж міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що масштабного наступу російських військ та захоплення нових територій України не буде.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі