НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія проводить навчання ракетних військ стратегічного призначення

Росія проводить навчання ракетних військ стратегічного призначення

254

Тейківська дивізія Ракетних військ стратегічного призначення проводить навчання з використанням стратегічних комплексів “Ярс”. В Івановській області ракетні комплекси відпрацьовують маневрування і розгортання для виконання стрільб.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російські ЗМІ.

Повідомляється, що на навчаннях задіяно близько тисячі військовослужбовців, а також понад 100 одиниць техніки. Чи будуть в ході маневрів проводитися навчальні пуски, не повідомляється.

Як відомо, в Росії неодноразово погрожують застосувати ядерну зброю проти нашої країни. Водночас американська розвідка зазначила, що Путін може віддати наказ про застосування ядерної зброї, якщо відчує загрозу для свого режиму.

Також в ООН також вважають застосування Росією ядерної зброї проти України цілком можливим. При цьому як заявив нещодавно посол РФ, Москва нібито не стане застосовувати тактичну ядерну зброю у війні проти України і назвав причину.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що російські пропагандисти відкрито погрожують ядерною зброєю. Відтак, світові політики готуються до можливості застосування Росією ядерної зброї, хімічної чи біологічної зброї.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі