НТА > НОВИНИ > Війна > Росія проводить ротацію підрозділів через територію Білорусі. Генштаб ЗСУ

Росія проводить ротацію підрозділів через територію Білорусі. Генштаб ЗСУ

534

Оперативне оновлення щодо російського вторгнення 27 березня 2022 року від Генштабу ЗСУ станом на 12:00.

Підрозділи РФ переїжджають на територію Республіки Білорусь. Мета – ротація підрозділів, які зазнали значних втрат, зміцнення існуючих груп, поповнення продуктів, пального та боєприпасів, евакуація поранених.

Деякі підрозділи Збройних Сил Республіки Білорусь продовжують виїжджати на тренувальні поля.

На Поліссі ворог, під прикриттям артилерійського та літального вогню, продовжує консолідуватися на досягнутих рубежах, готуючись до ротації підрозділів.

Ситуація по напрямках

На Сіверському напрямку ворог продовжує блокаду Славутича, не припиняє спроби взяти під контроль Чернігів. У районах Лук’янівка та Рудницьке ворог зазнав втрат та відступив.

На Слобожанському напрямку ворог намагається перегрупуватися на Сумщині.

Під Харковом зосередив зусилля на поповнення поточних втрат. В районі Слов’янська ворог удосконалює інженерну техніку окупованих позицій. Сили оборони України відновили контроль над населеними пунктами Тростянець та Гусарівка.

На Донецькому напрямку окупаційні підрозділи намагаються захопити Попасну, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Маріуполь. У них немає успіху. Була здійснена невдала спроба штурму Красногорівки. Окупанти зазнали втрат і пішли.

У Таврійському оперативному районі окупанти росгвардії продовжують боротися з центрами опору на тимчасово окупованій території.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі