НТА > НОВИНИ > Спорт > Росія розхвилювалася щодо патріотичної форми української збірної на Євро-2020

Росія розхвилювалася щодо патріотичної форми української збірної на Євро-2020

81

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова назвала “обманкою” зображення карти України з окупованим Кримом на формі українських футболістів для участі в Чемпіонаті Європи.

Про це написала Захарова в Telegram.

“Українська футбольна команда на своїй формі приєднала територію України до російського Криму. Пояснення таке ж метафізичне, як і сама відчайдушна мистецька акція – нібито це повинно надати гравцям сил. Шкода, що тільки на це вся надія. Прийом не новий. Називається тромпльой (trompe-l’œil) – спосіб зображення і сукупність технічних прийомів, що створюють ілюзію неможливого, або навпаки – уявлення доступного, відчутного, але насправді неіснуючого. У російській мові є простий аналог складного терміна – “обманка””, – написала Захарова.

Вона ще й назвала гасло “Слава Україні! Героям слава!” пропагандою і калькою з німецького націонал-соціалістичного вітання.

Також депутат Держдуми Росії Дмитро Свищов заявив, що УЄФА має заборонити збірній України виступати в патріотичній формі на чемпіонаті Європи.

Як відомо, українська національна збірна продемонструвала нову форму, у якій виступатиме на Євро-2020. Гравці гратимуть у футболках з написом “Слава Україні!”. На формі футболістів будуть розміщені силует мапи України та гасла “Слава Україні!” і “Героям Слава!”.

Читайте на НТА:

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі