НТА > НОВИНИ > Війна > Росія розмістить тактичну ядерну зброю в Білорусі та погрожує засобами, “які ще не застосовувала”

Росія розмістить тактичну ядерну зброю в Білорусі та погрожує засобами, “які ще не застосовувала”

629

Росія розмістить тактичну ядерну зброю на території Білорусі.

Про це сьогодні заявив президент країни-терористки Володимир Путін телеканалу Росія 24. Також пригрозив, що РФ ще має багато різної зброї, яку ще не застосовували.

“Лукашенко вже давно просить розмістити на території Білорусі нашу тактичну ядерну зброю. У цьому нема нічого не звичного. Тож 1 липня сховище для ядерної зброї в РБ вже буде добудовано”, – сказав він.

При цьому додав, що Росія не передає Білорусі свою ядерну зброю, а просто розміщає свою на території РБ, навчить військових, “як США в Європі”. Окрім того, повідомив, що РФ уже допомогла переоблаштувати 10 білоруських літаків для застосування тактичної ядерної зброї та передала ОТРК «Іскандер».

Путін переконує, що це жодним чином не пов’язане із рішенням Великої Британії передати Україні боєприпаси зі збідненим ураном. Утім каже “Росія має чим відповісти, у РФ багато такої зброї, яку вона наразі не застосовувала”.

Нагадаємо, Велика Британія разом з танками Challenger 2 планує передати Україні бронебійні снаряди зі збідненим ураном.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"