НТА > НОВИНИ > Суспільство > Росія розраховуватиме на бліцкриг і капітуляцію України за добу, – Ярош

Росія розраховуватиме на бліцкриг і капітуляцію України за добу, – Ярош

Дмитро Ярош переконаний, що Путін може розраховувати лише на бліцкриг, щоб змусити президента до Мінських угод

536

Росія не зможе вести тривалі воєнні дії на території України – вона не має таких фінансових і людських ресурсів. Її мета, в разі нападу, – бліцкриг за одну-дві доби, щоб змусити підписати президента України Мінські угоди, що дорівнюватиме капітуляції нашої держави.

Такий прогноз зробив під час інтерв’ю для «Говорить Великий Львів» зробив Дмитро Ярош.

Він наголосив, що вторгнення в Україну російських військ можливе. І головне в цій ситуації не панікувати. Адже хаос і безлад – це те, на що розраховує Путін.

«Я ще навесні мав інформацію, що політичне рішення у Путіна напасти на Україну вже прийняте. Пригадуємо, як тоді відбувалося нарощування сил біля кордону. Я не хочу нагнітати, але кожен українець має розуміти – загроза реальна, кожен має випрацювати для себе систему дій», – порекомендував Дмитро Ярош.

Збереження спокою та відсіч першому наступу – це буде найважливіше для втримання країни.

«Росія довго не може вести війну, вона фінансово слабка. Це не США. Росія може розраховувати лише на бліцкриг на добу-дві, щоб змусити президента до підписання Мінських угод, щоб умовний Медведчук став прем’єром. В Росії людей не вистачає, вони не зможуть окупувати Україну», – переконаний він.

Також він порадив «зачищати» внутрішніх капітулянтів. За його словами, це треба робити жорстко і без варіантів, адже «люди, які виступають за капітуляцію, не можуть займати посад, а сидіти принаймні на час війни у буцегарні». А ще звернув увагу на необхідності проведення превентивні  заходів.

«Прорахування ситуацій, їхнє відпрацювання – це найкращий захист. Наприклад Місцеве самоврядування має отримати конкретний план для оброни міських локацій. Мери готові, армія готова захищатися», – резюмував він.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі