НТА > НОВИНИ > Війна > Росія ще спробує організувати котли в Україні, – історик

Росія ще спробує організувати котли в Україні, – історик

“Російський генералітет і Путін вчать історію. Вони виховані на історії Росії і Радянського Союзу. І, безумовно, вони зараз будуть старатися зробити певні котли”

848

Росія від початку мала в планах організувати в Україні кілька котлів для українських військових і, радше за все, не відмовилася від цієї ідеї.

Відомий історик Святослав Шеремета в спецефірі NTA прокоментував заяву міністра оборони РФ Сергія Шойгу про те, що тепер Росія сконцентрує військові зусилля на Донбасі. І, звісно, ж на думку історика, нікуди не зник задум прокладати коридор на Крим.

На переконання Шеремети, щоб прокласти шлях до півострова, Росія спробує організувати кілька котлів. Бодай тому, що їх створення – це історична військова спадщина, на якій виховувалися і російський генералітет, і сам Путін.

«Повірте, російський генералітет і Путін вчать історію. Вони виховані на історії Росії і Радянського Союзу. І, безумовно, вони зараз будуть старатися зробити певні котли. Пригадуєте, як у час Другої світової війни німецька армія Паульса була розрізана, взята в котли і під Сталінградом розбита. Я переконаний, що вони від початку щось схоже готували і для України», – каже Святослав Шеремета.

На його думку, в планах окупанта було зайти північною і південною групами в Україну і з’єднатися десь під Білою Церквою, під Кропивницьким – таким чином відсікти Західну Україну і Східну Україну.

«Планували відсікти схід і знищити наші найбільш боєздатні військові частини. І переконаний, що такі плани у них залишаються і зараз. Тому не треба впадати в ейфорію: Росія відверто говорить про початок другого етапу і ресурс у них величезний.  Попри величезні втрати. Вони розглядали варіант бліцкригу, потім, ймовірно, варіант 30 днів, а тепер, ймовірно і 60 днів. Нас ще чекає тривала і виснажлива боротьба», – резюмував історик.

Нагадаємо, що сьогодні, 29 березня, Росія заявила, що кардинально скорочує бойові дії на київському та чернігівському напрямках.

Також, російські ЗМІ цитують міністра оборони РФ Сергія Шойгу, який нарешті з’явився у публічній площині: “Загалом основні завдання першого етапу операції виконані. Істотно знижено бойовий потенціал українських Збройних сил, що дозволяє зосередити основну увагу та основні зусилля на досягненні головної мети – звільненні Донбасу

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"