НТА > НОВИНИ > Війна > Росія стягнула в Маріуполь та район 30 тисяч окупантів

Росія стягнула в Маріуполь та район 30 тисяч окупантів

259

У Маріуполі та районі за останній тиждень кількість окупантів збільшилася на 10-15 тисяч. Відтак, Росія вже стягнула туди приблизно 30 тисяч загарбників.

Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

“Лише за останній тиждень військовий корпус окупантів збільшився на 10-15 тисяч. Більшість розквартирована в Маріупольському районі по селах за тактикою “живого щита”. В цілому можемо говорити про приблизно 30 тисяч окупантів, сконцентрованих в Маріуполі та районі”, – зазначив Андрющено.

За його словами, у розмовах з місцевим населенням окупанти повідомляють “про пріоритет напряму атаки на Вугледар та Запоріжжя”. Крім того, радник мера повідомляє про захід в одне з приморських сіл нового підрозділу “кадировців” кількістю 2-3 тисячі.

“Можливо, це формування «заградотряду» для потенційного наступу, тому що великих акцій «росгвардії» за нашою інформацією не планується ані в Маріуполі, ані в районі. Активне переміщення техніки здійснюється вночі та з намаганням оминути Маріуполь”, – дода він.

Нагадаємо, що раніше Андрющенко вже повідомляв, що у тимчасово окупованому Маріуполі загарбники укомплектовують підрозділи, аби кинути їх під Вугледар. Також росіяни поширюють інформацію про нібито успіхи у районі Вугледара Донецької області й Оріхова Запорізької області. Проте ці заяви є фейками.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі