НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія та Білорусь розпочала військові навчання на п’яти білоруських полігонах

Росія та Білорусь розпочала військові навчання на п’яти білоруських полігонах

478

Військовослужбовці з Росії та Білорусі на навчаннях розпочали етап бойового злагодження в рамках перевірки сил реагування “Союзної держави”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ТАСС.

Як повідомляється, що з мотострілецькими підрозділами, екіпажами танків, бойових машин піхоти, артилерійськими розрахунками, розрахунками протитанкових керованих ракетних комплексів проводяться контрольні заняття з тактичної та вогневої підготовки, водіння бойових машин та інших предметів навчання.

“Підрозділи і військові частини Східного військового округу збройних сил Російської Федерації і збройних сил Білорусі, залучені в перевірці сил реагування “Союзної держави”, приступили до бойового злагодження на полігонах Домановський, Гозький, Обуз-Лесновський, Брестський і Осиповицький”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, підрозділи збройних сил двох країн “в єдиних бойових порядках відпрацьовують різні прийоми і способи бойових дій”.

Як відомо, на першому етапі “навчань”, які пройдуть до 9 лютого, на території Білорусі будуть створені угруповання військ для організація охорони і оборони важливих державних, військових об’єктів і повітряного простору.

Другий етап триватиме з 10 по 20 лютого, відбудеться відпрацювання відбиття зовнішнього нападу та протидії тероризму.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі