НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія та Іран разом вироблятимуть дрони-камікадзе, – The Washington Post

Росія та Іран разом вироблятимуть дрони-камікадзе, – The Washington Post

278

Іран та Росія уклали угоду про виробництво безпілотників на російській території.

Про це пише The Washington Post із посиланням на дані розвідок США та інших західних країн, – повідомляє “Українська правда”.

За інформацією видання, Москва непублічно досягла угоди з Тегераном про початок виробництва сотень безпілотників на території РФ.

Як повідомили троє посадовців на умовах анонімності, російські та іранські чиновники завершили угоду під час зустрічі в Ірані на початку листопада, і обидві країни швидко рухаються до передачі проєктів і ключових компонентів, що може дозволити почати виробництво протягом декількох місяців.

Для Москви ця угода може задовольнити гостру потребу у високоточних боєприпасах, яких не вистачає після дев’яти місяців бойових дій. За словами офіційних осіб, угода також пропонує суттєві економічні та політичні вигоди для Ірану.

Лідери Ірану можуть вважати, що вони зможуть уникнути нових санкцій, якщо безпілотники будуть фізично зібрані в Росії, вважають чиновники.

Російські заводи раніше провели незначні переробки деяких із придбаних у Ірану безпілотників. Зокрема,  змінили назву і колірну гамму, щоб вони більше нагадували російські. Як відомо,  збиті дрони мали підпис “Герань-2”. Але до цього часу не було власного виробництва БПЛА іранської розробки на російській землі, пише видання.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі