НТА > НОВИНИ > Росія таємно перекидає танки на Донбас, – українська розвідка

Росія таємно перекидає танки на Донбас, – українська розвідка

Вербувальні центри на території Росії активно набирають найманців для використання їх на Донбасі

273

Російсько-окупаційні війська від початку січня таємно перекинули на Донбас понад 7 тисяч тонн пального, танки, самохідні артилерійські установки та боєприпаси. При цьому бойовики проводять активне тренування найманців.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Від початку місяця окупанти приховано завезли залізничним і автомобільним транспортом з території Росії до з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) понад 7 тисяч тонн пального.

Крім того, бойовики перекинули декілька танків і самохідних артилерійських установок, інше озброєння та боєприпаси, в тому числі для артилерійських систем і мінометів.

«Для комплектування особовим складом підрозділів через розгорнуту на території Росії мережу вербувальних центрів здійснюється активний набір найманців, яких надсилатимуть на тимчасово окуповану територію в Донецькій і Луганській областях після проходження інтенсивних курсів підготовки в навчальних центрах», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, минулого тижня американський радник із національної безпеки Джейк Салліван заявив, що розвідка США має інформацію, яка вказує на те, що Росія готується до проведення спецоперації. США також мають докази того, що РФ навчила бойовиків на Донбасі веденню бойових дій у міських умовах та використанню вибухових речовин для проведення актів саботажу.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України в той же час стверджувало, що окупанти на Донбасі посилюють передову: розгорнули додаткові елементи системи розвідки вздовж лінії зіткнення та збільшили кількість снайперських пар.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі