НТА > НОВИНИ > Війна > Росія відмовляється вести переговори з Україною стосовно статусу Криму

Росія відмовляється вести переговори з Україною стосовно статусу Криму

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков не захотів обговорювати з журналістами нюанси переговорів Росії з Україною

414

У президента Росії Володимира Путіна виключають можливість переговорів з Україною щодо статусу окупованого Криму. Там стверджують, що обговорювати долю півострова начебто забороняє російська конституція.

Про це під час брифінгу повідомив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков. Зокрема, він заявив, що Крим – це начебто російська територія, тому, згідно з російським законодавством, будь-якого вторгнення на півострів не може відбуватися суто з юридичної точки зору.

«Крим – це частина Російської Федерації, і за нашою конституцією ми не можемо обговорювати ні з ким ні долю цієї територій, ні долі російських регіонів, це виключено, це записано у нашій Конституції», – наголосив Пєсков.

Він також заявив пресі, що не обговорюватиме з нею нюанси переговорів Росії з Україною.

Варто зазначити, що вчора радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що на переговорах у Стамбулі у проєкті мирного договору росіянам запропонували зафіксувати позицію щодо двосторонніх переговорів про статус Криму та Севастополя, які можуть тривати протягом 15-ти років.

При цьому сторони зобов’язані утримуватися від використання збройних сил для вирішення кримського питання.

Нагадаємо, що в президента Росії Володимира Путіна поки що не бачать проривів у мирних переговорах з Україною. Але відзначають той факт, що українська делегація передала письмові пропозиції.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"