НТА > НОВИНИ > Новини політики > Росія відмовилася від пропозиції Ердогана бути посередником між Україною та Росією

Росія відмовилася від пропозиції Ердогана бути посередником між Україною та Росією

МЗС Росії ідею Ердогана розкритикувало

301

Міністерство закордонних справ Росії відкинуло пропозицію президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана бути посередником між владою України та Росії.

Про це заявила представниця МЗС РФ Марія Захарова на брифінгу 1 грудня, передає ТАСС.

“Ні про яку посередницьку роль Туреччини між Росією та Україною щодо врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту не може йти”, – заявила вона.

За її словами, Росія вдячна Туреччині “за прагнення сприяти внутрішньоукраїнському врегулюванню”.  Також Захарова заявила, що Росія нібито не є стороною конфлікту на Донбасі.

“Важливим кроком в цьому напрямку міг би стати його (Ердогана) внесок у переконання української влади відмовитися від агресивних планів щодо Донбасу, нарешті розпочати виконувати мінські домовленості у діалозі з представниками Донецька та Луганська”, – сказала Захарова.

Нагадаємо, що за останніми повідомленнями, на кордоні з Україною накопичилося близько 100 тисяч російських солдатів. У зв’язку з цим турецький лідер Реджеп Таїп Ердоган напередодні заявив, що готовий виступити у ролі посередника у переговорах України та Росії.

Офіс президента ідею Ердогана про посередництво між Україною та Росією підтримав. Зокрема, радник голови ОПУ Михайло Подоляк заявив, що “ми вітаємо зусилля такого потужного гравця, яким сьогодні є Туреччина на глобальному політичному ринку”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"