НТА > НОВИНИ > Війна > Росія відправила на війну з Україною найстаріші танки Т-54 і Т-55

Росія відправила на війну з Україною найстаріші танки Т-54 і Т-55

З липня до жовтня Центральну базу резерву та зберігання танків Росії залишив щонайменше 191 танк

374

Росія знімає зі зберігання одні з найстаріших танків Т-54 і Т-55 і планує відправити їх на фронт в Україну. Залізничний потяг із такими танками помітили на заході Росії.

Про це повідомила група розслідувачів Conflict Intelligence Team.

Дослідники проаналізували фото, які одержали від джерела. На них зображено вагон з танками, що цими днями рухається з Далекого Сходу на захід Росії. Згідно з отриманими фото, серед танків є Т-54 та їх пізніші версії Т-55.

Т-54 радянська армія прийняла на озброєння ще в другій половині 1940-их років, а Т-55 – 1958-го року.

Потяг вирушив з Арсеньєва Приморського краю, де розташована 1295-та Центральна база резерву та зберігання танків. Раніше звідти вже вирушали танки до України. Також відомо, що в Арсеньєві разом із відносно сучасними танками Т-80БВ і Т-72Б зберігалися Т-62М(В), Т-54 та Т-55.

Аналітики також вивчили супутникові знімки з Арсеньєва. На фото видно майданчики, де зберігалися та зберігаються російські танки. З липня до жовтня базу залишив щонайменше 191 танк. Але цифра може бути значно більшою, оскільки найкраще підготовлені до бойового використання танки зберігаються в ангарах.

Крім того, у мережі з’явилися кадри пересування зазначеного потягу з танками.

Нагадаємо, що російські ув’язнені, які стали найманцями «Вагнера» та воюють у складі окупаційних сил в Україні, можуть найближчими тижнями після закінчення дії їхніх шестимісячних контрактів залишити лави угруповання. Таким чином «вагнерівці» позбудуться більшої частини завербованих засуджених.

Україна налагодила виробництво 122-міліметрових артилерійських снарядів. Першу партію боєприпасів вже відвантажили для Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"