НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія відправила понад 70 літаків з “миротворцями” у Казахстан

Росія відправила понад 70 літаків з “миротворцями” у Казахстан

114

Для доставки колективних так званих миротворчих сил Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) до Казахстану було сформоване повітряне угруповання з понад 70 літаків Іл-76 та п’яти Ан-124.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Міноборони Росії.

“Створене Міноборони Росії повітряне угруповання з понад 70 літаків Іл-76 та 5 Ан-124 цілодобово перекидає підрозділи російського контингенту миротворчих сил ОДКБ до Казахстану”, – йдеться в повідомленні.

Російські літаки військово-транспортної авіації також задіяні для оперативного перекидання військових контингентів Білорусі, Таджикистану, Киргизії та Вірменії.

До складу російських “миротворчих” сил входять підрозділи 45-ї окремої бригади спецназу ВДВ, 98-ї повітряно-десантної дивізії ВДВ та 31-ї окремої бригади ВДВ.

Усі військовослужбовці російського контингенту пройшли спеціальну підготовку та мають реальний бойовий досвід“, – зазначили у Міноборони Росії.

Як відомо, Росія позиціонує ОДКБ як альтернативу НАТО. Експерти називають ОДКБ структурою, за допомогою якої Москва керує сусідніми країнами. Це вперше ОДКБ надсилала “миротворців” до країн-учасниць довогору.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі