НТА > НОВИНИ > Війна > Росія втратила найбільший у світі підводний човен

Росія втратила найбільший у світі підводний човен

Підводний човен «Дмитро Донський» включили до бойового складу російського флоту 1980-го року

388

У Росії з бойового складу військово-морського флоту вивели важкий атомний підводний човен «Дмитро Донський», який є найбільшим у світі з водотоннажності.

Про це повідомив «Комерсант». Він чекатиме утилізації на військово-морській базі в Сєвєродвінську з двома іншими підводними човнами такого ж проєкту з індексом 941.

Підводний човен «Дмитро Донський» включили до бойового складу флоту 1980-го року в рамках проєкту 941. За водотоннажністю він є найбільшим у світі – 48 тисяч тонн. Якийсь час підводний човен був найбільшим за розмірами (172 м завдовжки та 23 мм завширшки).

Раніше з’являлася інформація, що російський підводний човен «Бєлгород», який є носієм торпеди «Посейдон», виявили в Баренцевому морі.

Наприкінці вересня минулого року французький флот супроводжував російський підводний човен, який перебував у надводному положенні приблизно за сто кілометрів від узбережжя Фіністера.

Нагадаємо, що Німеччина могла би передати Україні підводний човен. Це допомогло би українцям швидше вигнати російський флот із Чорного моря. Таку заяву зробив наприкінці січня заступник міністра закордонних справ України та колишній посол у Німеччині Андрій Мельник.

У листопаді американська атомна субмарина Rhode Island, яка оснащена 24-ма міжконтинентальними балістичними ракетами Trident II D5 з ядерними боєголовками, входила до Середземного моря.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі