НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія випустила по Україні 1900 ракет – Пентагон

Росія випустила по Україні 1900 ракет – Пентагон

Більшість ракетних ударів припала на Маріуполь і в район операції Об’єднаних сил на Донбас

192

У Міністерстві оборони США заявили, що Росія здійснила понад 1900 ракетних запусків проти України за 63 дні війни. Більшість ракетних ударів припала на Маріуполь і в район операції Об’єднаних сил на Донбас .

Про це повідомив чиновник Пентагону під час брифінгу 28 квітня.

«На 63-й день ми можемо повідомити, що з початку вторгнення було здійснено понад 1900 ракетних пусків. Більшість ракетних пусків і, відверто кажучи, ударів літаків по Україні, як і раніше, припадає на Маріуполь і на район операції Об’єднаних сил, в основному, на Донбас»,– зазначив чиновник.

Також оборонне відомство зазначає, що майже всі авіаудари по Україні наносяться з російських авіабаз. Після бомбардування літаки повертаються на аеродроми в Росії.

«Вони не злітають і не сідають в Україні. Я маю на увазі, можливо, на півдні їм іноді вдавалося це зробити, але більшість із них прибувають з Росії, а потім повертаються на аеродроми в Росії. Те саме стосується і ракетних ударів – пускові установки знаходяться на території Росії»,  – повідомив чиновник Міноборони США.

За його словами, зараз на території України перебуває 92 оперативні батальйонно-тактичні групи окупантів.

«Це більше, ніж востаннє, коли ми з вами мали можливість поговорити. Ми оцінили б, що російські сили діють повільно і нерівномірно, і, відверто кажучи, охарактеризували б це як поступовий прогрес на Донбасі…», – розповів чиновник.

Нагадаємо, що Голова об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США генерал Марк Мілі вважає, що чинний порядок у світі стає дедалі нестабільнішим, і загроза серйозного міжнародного конфлікту збільшується.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі