НТА > НОВИНИ > Росія вивела 20 бойових кораблів у Балтійське море

Росія вивела 20 бойових кораблів у Балтійське море

Кораблі, об’єднані в декілька тактичних груп, виконуватимуть завдання з протичовнової та протиповітряної оборони

753

Російська Федерація проводить нові морські навчання. 20 кораблів Балтійського флоту вийшли в море для відпрацювання завдань бойової підготовки.

Про це повідомив РБК-Україна з посиланням на російські джерела інформації.

«20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення Балтійського флоту покинули пункти постійного базування і вийшли в призначені райони Балтійського моря для виконання завдань в рамках планових заходів бойової підготовки», – сказано в повідомленнях.

У рамках навчання в складі тактичних груп передбачені маневри тральників і малих протичовнових кораблів, маленьких ракетних суден і ракетних катерів.

Зазначається, що кораблі, об’єднані в декілька тактичних груп, виконуватимуть завдання з протичовнової та протиповітряної оборони, а також протимінного забезпечення загонів з виконанням практичних бойових вправ.

Нагадаємо, що сьогодні в Росії заявили, що готові до «адекватних заходів реагування» в разі перекидання військових сил США в Прибалтику та Східну Європу. Росіяни звинувачують США в «нагнітанні ситуації».

Наприкінці минулого тижня Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що російсько-окупаційні війська від початку січня таємно перекинули на Донбас понад 7 тисяч тонн пального, танки, самохідні артилерійські установки та боєприпаси. При цьому бойовики проводять активні тренування найманців.

Цієї ночі про можливість виїзду з України своїх дипломатів і просто громадян заявив Державний департамент США. Згодом таку ж заяву зробило і посольство Великої Британії. Попри те, що Євросоюз не бачить причин для настільки радикальних кроків, не проти залишити проблемну Україну й Австрія.

Згодом і Австралія закликала своїх громадян покинути територію України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"