НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія заборонила в’їзд вищому керівництву Євросоюзу

Росія заборонила в’їзд вищому керівництву Євросоюзу

МЗС РФ повідомило про запровадження санкції проти представників держав-членів ЄС, вищого керівництва Євросоюзу та більшості євродепутатів

409

Росія вводить заборону на в’їзд в країну вищому керівництву Європейського Союзу у відповідь на санкції, введені після нападу РФ на Україну.

Про це йдеться в заяві російського МЗС 31 березня.

«У відповідь на масовані односторонні санкції Євросоюзу, відповідно до базового для міжнародного права принципом взаємності російською стороною значно розширено список представників країн-членів Євросоюзу і євроструктур, яким відповідно до Федерального закону “Про порядок виїзду з російської федерації і в’їзду в російську федерацію” від 15 серпня 1996 р. № 114-ФЗ заборонений в’їзд на територію нашої країни», – йдеться в заяві МЗС.

Повідомляють, що обмеження поширені на вище керівництво Європейського Союзу «в т.ч. низки єврокомісарів і начальників військових структур ЄС, а також переважну більшість депутатів Європейського парламенту, які просувають антиросійську політику».

«У відповідний російський «чорний список» внесені також високопоставлені посадові особи, включаючи представників урядів і парламентів деяких країн-членів ЄС, а також громадських діячів і працівників ЗМІ», – заявили у відомстві.

За даними МЗС, відповідна вербальна нота, що інформує про даний крок, була передана в Представництво ЄС в Москві.

«Підтверджуємо, що на будь-які ворожі акції з боку ЄС та його країн-членів і надалі неминуче слідуватиме жорстка відповідь»,  – заявили в МЗС РФ.

Нагадаємо, що Путін підписав указ про оплату за газ в рублях для “недружніх країн”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"