НТА > НОВИНИ > Війна > Росія залучає чоловіків з Центральної Азії для війни в Україні – розвідка

Росія залучає чоловіків з Центральної Азії для війни в Україні – розвідка

Тим, хто буде підписувати контракт, пропонують отримати російське громадянство

314

Через брак охочих їхати на війну в Україну, російська влада почала агітувати громадян Центральної Азії, які мешкають у московському регіоні. Йдеться про громадян Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану.

Про це передає пресслужба ГУР

“Щоб принаймні частково зберегти можливість формувати нові резерви, кремлівське керівництво намагається дедалі активніше залучати в ЗС РФ іноземних громадян. Першість в цьому питанні займає московський регіон – для формування нових армійських підрозділів місцеве керівництво дало вказівку співробітникам військових комісаріатів та відділів поліції “проводити агітаційні заходи” з громадянами Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану”, – каже розвідка.

Тим, хто буде підписувати контракт, пропонують не лише фінансове забезпечення, але й отримати російське громадянство. Також у Чечні продовжують викрадати чоловіків, переважно з сільської місцевості, для формування 4 батальйонів, які згодом відправлять на фронт. Контракт змушують підписувати під тиском – сфабрикованими звинуваченнями, або тортурами.

Серед населення Чечні росте невдоволення, оскільки мусульман посилають гинути на чужій війні.

Нагадаємо, що Росія за час повномасштабного вторгнення уже втратила 44 100 військових, 1 886 танків і 993 артилерійських системи. Минулої доби ЗСУ знищили ще 200 окупнатів.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі