НТА > НОВИНИ > Війна > Росія записує вбитих солдатів до «безвісти зниклих», щоб приховати втрати на війні – СБУ

Росія записує вбитих солдатів до «безвісти зниклих», щоб приховати втрати на війні – СБУ

Їхні тіла складують на звалищах, гори трупів досягають двох метрів заввишки

347

Щоб приховати свої втрати на війні в Україні, Росія записує убитих військових до списку «безвісти зниклих». Їхні тіла складують на імпровізованих звалищах, де «двухсотих» так багато, що гори трупів досягають двох метрів заввишки.

Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ.

«Это не морг, это свалка. Здоровенное, это… поле – не поле, полигон – не полигон… Огорожено, оцеплено, никого не пускают. И, короче, там тысячами привозят. Свалка высотой с человеческий рост…» – розповідає ворожий загарбник своїй дружині з «ДНР».

За його словами, це звалище організувати прямо під Донецьком. Його охорона заробляє шалені гроші, допомагаючи родичам мерців знайти їхні останки.

А дізнався він про це – бо там його знайома відшукала тіло брата.

«Тож батькам, дружинам і рідним окупантів слід замислитись: чи готові вони, щоб їхні близькі були пошматовані собаками або гнили на полігоні просто неба. Чи може зробити усе можливе, щоб вони взагалі не йшли на цю війну?» – повідомили в СБУ.

Нагадаємо, що росіяни підсипають пісок у пальне, щоб танк не завівся, і не йти в атаку.

Зазначимо, що з початку повномасштабного вторгнення РФ втрати російських окупантів в Україні сягнули вже близько 26 тисяч осіб, 1170 танків, 199 літаків та сотень одиниць іншої військової техніки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі