НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія затіяла військові навчання десантників у Чорному морі

Росія затіяла військові навчання десантників у Чорному морі

253

Загін великих десантних кораблів Військово-морського флоту Росії почав проходження проток Босфор і Дарданелли, щоб взяти участь у військово-морських навчаннях у Чорному морі.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на російське міністерство оборони.

Наразі ВДК “Корольов”, “Мінськ” і “Калінінград” перебувають у протоці Дарданелли, а десантні кораблі “Петр Моргунов”, “Георгій Побідоносець” та “Оленегорский горняк” пройдуть чорноморськими протоками наступної доби.

Раніше ці кораблі здійснив захід у пункт матеріально-технічного забезпечення ВМФ Росії на узбережжі Середземного моря, де поповнили запаси паливно-мастильних матеріалів, питної води та продовольства.

Відомо, що у січні-лютому 2022 року у всіх зонах відповідальності флотів проводиться серія військово-морських навчань під загальним керівництвом головнокомандувача ВМФ РФ адмірала Миколи Євменова.

У міністерстві наголосили, що основною ціллю навчань є “відпрацювання дій сил Військово-морського флоту та Повітряно-космічних сил із захисту російських національних інтересів у Світовому океані, а також щодо протидії військовим загрозам Російської Федерації з морських та океанських напрямків”.

За даними штабу, навчання також проводяться в акваторіях Середземного, Північного, Охотського морів, у північно-східній частині Атлантичного океану та у Тихому океані.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі