НТА > НОВИНИ > Росія затіяла військові навчання в ОРДЛО, – розвідка

Росія затіяла військові навчання в ОРДЛО, – розвідка

254

Російські війська почали навчання на окупованих частинах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

За даними розвідки, командування Збройних сил Росії «нарощує боєготовність російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях».

«22 листопада 2021 року у з’єднаннях і частинах 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів розпочалось масштабне командно-штабне навчання із залученням мобілізаційного резерву, підрозділів «силових структур» і окупаційних адміністрацій. Контроль проведення навчань здійснюється комплексною комісією 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ», – йдеться в повідомленні.

У Міноборони також відзначають пожвавлення роботи «російських пропагандистських ЗМІ для підготовки чергових фейкових матеріалів з дискредитації підрозділів Об’єднаних сил».

Нещодавно голова Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов вказав на ознаки підготовки Росії до нападу на Україну на початку 2022 року.

Західні партнери України кілька разів застерігали Росію від ескалації в агресії проти України.

Головне управління розвідки України виявило, що командування Збройних сил РФ упродовж жовтня продовжувало нарощувати боєздатність російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі