НТА > НОВИНИ > Війна > Росія змінила цілі “спецоперації”, сконцентрувавшись на Донбасі – Центр протидії дезінформації

Росія змінила цілі “спецоперації”, сконцентрувавшись на Донбасі – Центр протидії дезінформації

649

Командування Генштабу Збройних Сил РФ змінило риторику щодо основних цілей повномасштабного вторгнення в Україну. Тепер головним завданням війни називають “визволення” Донбасу.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Центр протидії дезінформації при РНБО України.

Як зазначається, начальник Генштабу ЗС РФ Сергій Рудський почав говорити про те, що основна мета “спецоперації” в Україні – “повне визволення” Донбасу. Про “денацифікацію” та “демілітаризацію” України начальник Генштабу вже не згадує.

Російський пропагандистський канал РИА також опублікував карту, на якій зафіксовано, що російські окупанти протягом двох тижнів не здійснюють наступу на жодному з напрямків.

Крім того, на карті пропагандистів зображуються великі скупчення українських військ біля тимчасово заблокованих населених пунктів України.

“Ці факти можуть свідчити про те, що ворог поступово змінює інформаційний ґрунт для російського населення. Оскільки “спецоперація” пішла не за запланованим у кремлі сценарієм, росіян готують до менш грандіозних “перемог”, – повідомили у ЦПД при РНБО.

Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ зазначають, противник продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України, на окремих напрямках ворог не полишає спроб ведення штурмових дій, здійснює авіаційні нальоти та намагається нанести вогневе ураження окремим підрозділам ЗСУ, проте успіху не має.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі