НТА > НОВИНИ > Війна > Росія змінила тактику обстрілів. Пояснення української розвідки

Росія змінила тактику обстрілів. Пояснення української розвідки

Окупанти пробують знищити ті критичні елементи інфраструктури, які необхідні для успішного ведення бойових дій

312

Російські окупанти дещо переорієнтовують напрямки своїх ударів. Енергетика залишиться мішенню, але основною ціллю можуть стати військові об’єкти, концентрація наших військ і логістика.

Про це повідомив «РБК-Україна» з посиланням на заступника начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадима Скібіцького.

«Візьмімо останні удари безпілотними літальними апаратами в ніч зі 17-го на 18-те березня та в ніч з 21-го на 22-ге березня. Поцілили в бази пально-мастильних матеріалів у Новомосковську, Житомирі, відбулися влучання в Яворівському районі. Які основні цілі були? Система логістики наших військ і концентрація нашої техніки, що перебуває в пунктах дислокації», – зазначив він.

Скібіцький наголосив, що кліматична зима вже закінчується, а Кремлю так і не вдалося зруйнувати українську енергосистему.

«Це завдяки нашим енергетикам, ЗСУ, військам протиповітряної оборони, а також скоординованій роботі всіх міністерств і відомств. Тому росіяни зараз дещо переорієнтують напрямки ударів. Це можуть бути і військові об’єкти, і концентрація військ, і система логістики наших угруповань», – допустив представник ГУР.

Він звернув увагу на те, що удари по нафтобазах підтвердили: окупанти намагатимуться знищити ті критичні елементи інфраструктури, які нам необхідні для успішного ведення бойових дій. Енергетика також залишиться серед цілей ворога.

«Залишаться також об’єкти критичної інфраструктури, насамперед економічні – ті, які впливають на розвиток нашої держави. Це нафтопереробні підприємства, підприємства оборонно-промислового комплексу тощо», – зауважив Скібіцький.

Разом із тим він не виключає того, що мішенями ворога також можуть стати гідротехнічні й очисні споруди, як про це раніше говорили в Повітряних силах.

«Можливо. Ми аналізуємо, розвідку яких об’єктів веде Росія. Серед них є і гідротехнічні споруди, мости через Дніпро, аеродроми й аеропорти, шляхи постачання озброєння та військової техніки, які йдуть із Заходу. Росія постійно здійснює розвідку цих об’єктів, в тому числі космічну», – додав Скібіцький.

Нагадаємо, що російські військові протягом минулої доби обстріляли 11 областей України, внаслідок чого загинуло 14 людей, ще 24 зазнали поранень. Кількість постраждали може зростати.

У Запоріжжі пролунала ціла низка вибухів. Відомо, що російська армія атакувала місто та била по житлових будинках і по острову Хортиця. Внаслідок атаки в обласному центрі щонайменше 18 осіб отримали поранення, серед них діти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"