НТА > НОВИНИ > Війна > Росія знову відстає від графіка. Тепер на Донбасі, – Пентагон

Росія знову відстає від графіка. Тепер на Донбасі, – Пентагон

Кампанія на Донбасі відстає щонайменше, на кілька днів від того, де вони хотіли би бути росіяни

530

Російська кампанія із захоплення контролю над Донбасом відстає від графіка і просувається повільно.

Про це заявив високопоставлений чиновник з оборони США, – пише ВВС.

Причиною “повільного і нестабільного прогресу” на Донбасі у Пентагоні називають запеклий опір українських військ. А ще після провалу кампанії із захоплення Києва Росія почала діяти обережніше.

На думку посадовця, якого цитує ВВС, зараз російська війська бояться випередити власні лінії постачання, щоб знову не залишитися без забезпечення палива, боєприпасів.

“Ми вважаємо, що, по суті, те, що вони роблять, — це продовжують створювати умови для тривалого, масштабного й тривалого наступу”, – сказав посадовець.

Відтак у Пентагоні вважають, що росіяни “щонайменше, на кілька днів відстають від того, де вони хотіли бути”, – сказав чиновник.

За даними міністерства оборони США, Москва має 92 батальйонні тактичні групи на сході та півдні України, причому більшість – на російській стороні кордону. Окрім того, це не означає, що ці БТГ є повноцінними після суттєвих втрат, яких зазнали вже у перші тижні після вторгнення.

Нагадаємо, що у вечірньому зведенні за 29 квітня Генштаб ЗСУ повідомив: “На Донецькому та Таврійському напрямках підрозділи противника намагаються вести наступ на Лиманському, Сєверодонецькому та Попаснянському напрямках. Противник продовжує спроби встановити повний контроль над населеними пунктами Рубіжне та Попасна і здійснює підготовчі заходи до просування на Сєверодонецьк. Противник продовжує артилерійські обстріли наших військ”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі