НТА > НОВИНИ > Війна > Росіянам не вдається оточити українські війська у зоні ООС, – Арестович

Росіянам не вдається оточити українські війська у зоні ООС, – Арестович

Прогноз на сьогодні обережно оптимістичний, хоча ще можуть бути важкі бої

304

Російська армія наразі не може розпочати наступальну операцію з оточення українських військ у зоні ООС, і поки завдає лише ракетних, артилерійських та авіаційних ударів.

Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович під час брифінгу.

«Головна новина на сьогодні полягає в тому, що противник ніяк не може розпочати наступальну операцію по оточенню нашого угруповання в зоні ООС. Поки він завдає лише ракетних, артилерійських та авіаційних ударів, що може свідчити про його неповну готовність діяти на землі. Наш прогноз на сьогодні обережно оптимістичний, хоча там ще можуть бути важкі бої», – заявив він.

Окрім цього, Арестович поінформував, що Маріуполь героїчно тримається. За його словами, на території міста командування завдає певної допомоги, про яку наразі рано казати.

«Про Маріуполь пам’ятають. Маріуполю надають ту допомогу, яка можлива в теперішній дуже непростій ситуації», –  зауважив радник керівника ОП.

Арестович запевнив, що українське воєнно-політичне керівництво контролює ситуацію в державі.

За його словами, на Київському напрямку противник здійснює часткову ротацію з відведенням військ і перекиданням їх, ймовірно, в зону ООС. Українські війська женуть ворога. Окремі контратаки ЗСУ чинять на Харківському напрямку. Продовжуються тактичні дії наших військ проти оборони противника на Херсонському напрямку

«В цілому ситуація для нас – оптимістична. Співвідношення – 55 на 45», – зазначив він.

Арестович запевнив, що українське воєнно-політичне керівництво контролює ситуацію в державі.

Нагадаємо, що окупаційні війська здійснюють перегрупування та, імовірно, зосереджують основні зусилля на проведенні наступальної операції у Східній операційній зоні. Збройні сили України звільнили майже 30 населених пунктів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі