НТА > НОВИНИ > Суспільство > Росіяни більше не можуть перевозити важку техніку через пошкоджені мости на Херсонщині

Росіяни більше не можуть перевозити важку техніку через пошкоджені мости на Херсонщині

ЗСУ відпрацювали Антонівський міст в Херсоні, і мости в Дар’ївці та Каховці

617

Після серії високоточних ударів ЗСУ по Антонівському мосту в Херсоні, а також  по мостах у селі Дар’ївка та в Каховці, росіяни більше не можуть їх використовувати для перекидання важкої техніки.

Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський у спецефірі проєкту «Говорить Великий Львів».

«ЗСУ відпрацювали і Антонівський міст в Херсоні, і мости в Дар’ївці, і в Каховці. Сьогодні практично в окупантів немає можливості безпечно робити забезпечення свого угруповання важкою технікою та боєприпасами. Тобто, ці можливості ще зберігаються, але вони дуже ускладнені», – розповів Соболевський.

За його словами, росіяни намагаються відновити мости, але це займає дуже багато часу.

«Те, що вони зробили, – це фактично косметичний ремонт. Він дозволяє рухатися легковим автомобілем, але перевозити важку техніку цими мостами дуже ризиковано»,  – зазначив він.

Як повідомив Юрій Соболевський, самі ці мости і є ключовими пунктами логістики.

«Можна альтернативні шляхи будь-які організовувати, але для перетину річки – потрібен міст, або понтонна переправа. Вони працюють в напрямку створення понтонної переправи, але нам уже відомі координати цих місць. Коли прийде час та в разі необхідності вона буде знищена», – каже перший заступник голови Херсонської обласної ради.

Нагадаємо, що Збройні сили України впродовж минулої доби взяли під контроль кілька об’єктів транспортної інфраструктури в Херсонській області.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі