НТА > НОВИНИ > Війна > Росіяни депортували з України вже понад 238 тисяч дітей

Росіяни депортували з України вже понад 238 тисяч дітей

Станом на 26 травня країна-агресор продовжує вивозити українських громадян до Росії та на тимчасово окуповану територію України

191

Росія депортувала на свою територію вже понад 238 тисяч українських дітей.

Про це Офіс омбудсмана Людмили Денісової повідомляє у телеграмі.

«Станом на 26 травня країна-агресор продовжує вивозити українських громадян до Росії та на тимчасово окуповану територію України. Сьогодні відомо, що кордон із РФ перетнули вже 238 329 дітей», – ідеться у повідомленні.

В Офісі омбудсмана заявили, що відповідно до статті 49 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, здійснювати примусове (індивідуальне чи масове) переселення або депортацію забороняється.

Проте Росія вдається до протиправних дій, нехтує правилами ведення війни. Враховуючи зазначене, актуальним залишається питання: що робити, коли дитину примусово перемістили на тимчасово окуповану територію або депортували.

Національне інформаційне бюро підготувало відповідний алгоритм дій. Якщо громадяни виявили переміщену/депортовану дитину, треба намагатися зібрати якнайбільше інформації про дитину та обставини таких подій та діяти за алгоритмом, який наведено в інфографіці.

Нагадаємо, що на Запоріжжі сьогодні відкрили «зелений коридор» для виїзду на захоплену ворогом територію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі