НТА > НОВИНИ > Війна > Росіяни мінують Україну забороненими «медальйонами», які реагують на кроки

Росіяни мінують Україну забороненими «медальйонами», які реагують на кроки

Бойова частина міни вилітає на півметра заввишки та вибухає

711

Російські окупанти стали мінувати територію України мінами ПОМ-3 «Медальйон».

Про це повідомила пресслужба Держспецзв’язку. Зокрема, у Харківській і Сумській областях зафіксовано випадки використання мін із сейсмічним датчиком.

Такі міни оснащують спеціальним електронним блоком, який відповідає за обробку сигналів із сейсмічного датчика цілі й управління бойовою частиною.

Міна спрацьовує і вибухає, коли електронний сейсмічний датчик фіксує вібрацію ґрунту від кроків людини. Бойова частина міни вилітає на півметра заввишки та вибухає.

«Якщо побачите таку міну – у жодному разі не підходьте близько, не підпускайте інших осіб та повідомте представників Національної поліції України або представників інших силових структур України», – сказано в повідомленні.

Раніше у Харківській області окупанти використовували залпові дистанційні системи для мінування територій.

Нагадаємо, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило дані російських військовослужбовців 1327-го центру застосування розвідувальних підрозділів і підрозділів спеціального призначення.

Унаслідок учорашнього обстрілу російськими військами Ніжина Чернігівської області загинула одна людина. Ще шестеро отримали поранення, серед них –дитина. Про це повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола на своїй сторінці у фейсбуці.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"