НТА > НОВИНИ > Росія може навмисно завищувати кількість оборонців “Азовсталі”, – ISW

Росія може навмисно завищувати кількість оборонців “Азовсталі”, – ISW

Це роблять задля обміну полоненими

195

Росіяни можуть завищувати кількість українських оборонців “Азовсталі” задля обміну полоненими або ж щоб приховати справжнє число захисників заводу.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Американський Інститут вивчення війни (ISW) опублікував щоденне зведення про те, що відбувається на фронті в Україні.

Ключові висновки експертів:

  • Російські війська, імовірно, просунулися на північ, захід і південь від Попасної, щоб продовжити наступ на Сєвєродонецьк з півдня.
  • Російські джерела можуть завищувати кількість українських захисників, які залишили “Азовсталь”, щоб або збільшити кількість російських військовополонених при обміні, або щоб не визнавати, що всього лиш “сотням” українських воїнів вдавалося утримувати завод протягом тривалого часу.
  • Є повідомлення, що російські війська відновили деякі позиції, втрачені внаслідок контрнаступу ЗСУ, на північ від Харкова. Експерти при цьому припускають, що росіяни незабаром закінчать свій відступ з-під Харкова.
  • Російські війська, швидше за все, готуються до великого контрнаступу українських військових і тривалого конфлікту на південному напрямку.

Раніше російське міністерство оборони заявило, що станом на 20 травня із “Азовсталі” евакуювали усіх українських бійців – вийшли 2 439 захисника України. Міністр оборони РФ Сергій Шойгу доповів про це президенту РФ Володимиру Путіну.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі