НТА > НОВИНИ > Суспільство > Росіяни облаштували фільтраційний табір на кордоні з Естонією

Росіяни облаштували фільтраційний табір на кордоні з Естонією

За минулу добу до фільтраційного табору доставили 253 людини

292

Російські окупанти облаштували фільтраційний табір в районі пунктів переходу держкордону Росії з Естонією.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram.

“Окупанти не просто не знижують темп депортації та фільтрації, але вдаються до нових засобів “денаZіфікації”. Тепер фільтраційні табори для українців не тільки на окупованої території України. Надійшли перші свідчення про облаштування фільтраційних таборів безпосередньо в Росії в районі пунктів переходу державного кордону Росії з Естонією” – йдеться у повідомленні.

Андрющенко зазаначив, що українців, які намагаються перетнути кордон і щодо яких окупанти мають дані, що вони отримали статус прихистку від війни, доставляють до такого фільтраційного табору.

Маріупольці, які потрапили до такого табору розповідають, що табір в Безіменному Новоазовського району виглядає дитячою забавкою в порівнянні з прикордонним російським. Радник мера закликав маріупольців намагатися використовувати інші шляхи втечі, зокрема через Білорусь та Грузію.

За минулу добу, за його словами, до фільтраційного табору с.Безіменне Новоазовського району доставили 253 людини, зокрема 33 дитини. З цього села до російського міста Таганрог депортували 235 маріупольців, зокрема 28 дітей.

Нагадаємо, що протягом минулого тижня Росія депортувала з окупованого Маріуполя майже 3 тисячі людей, зокрема, більше 300 дітей.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі