НТА > НОВИНИ > Суспільство > Росіяни «підбили підсумки» псевдореферендумів ще на початку вересня. Аудіоперехоплення

Росіяни «підбили підсумки» псевдореферендумів ще на початку вересня. Аудіоперехоплення

Фальшуючи результати умовного волевиявлення, загарбники наражають на смерть простих людей

233

Окупанти на захоплених територіях заздалегідь визначили результати псевдореферендумів. Вони це зробили вже на початку вересня.

Про це свідчить перехоплена розмова мешканців окупованих територій, яку опублікувала Служба безпеки України.

«Нинішнє абсолютно незаконне «голосування», анонсоване загарбниками з 23-го до 27-го вересня, – просто для створення потрібної їм картинки на російському телебаченні», – сказано в повідомленні.

У СБУ зазначили, що про це доводить інформація, яка є в її розпорядженні, а також телефонні розмови мешканців тимчасово окупованих територій, які мають родичів у «керівництві «ЛНР» і «ДНР».

«Мені сестра зателефонувала: у них друзі, ну їхньої, виходять, куми… Донька працює в міністерстві соціальної політики «ДНР». Вона все знає. Вона сказала: «Ще на початку вересня підписали документи про входження «ДНР» в адміністративних кордонах Донецької та Луганській області до складу Російської Федерації». Все», – розповіла українка своїй знайомій, яка також перебуває у тимчасовій окупації.

Як повідомили у відомстві, жінки бідкаються, що Росія просто знищує місцеве населення, фальшуючи результати умовного волевиявлення, вони наражають на смерть простих людей.

«Наші будуть це, Україна битиме, відбиватиме. А ці будуть казати про те, що це територія Росії та теж готуватиме, і все. Ну хто доведе – хто, де голосував, скажи? Ніхто нічого не доведе. Людей не запитали, за людей все вирішили. Життя, долі покалічили, поламали», – підсумувала співрозмовниця.

Нагадаємо, що на окупованій Херсонщині псевдореферендум щодо приєднання області до Російської Федерації схожий на театр абсурду.

На Луганщині росіяни ходять по домівках і записують дані на папірцях – голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай розповів, як виглядає влаштований окупантами «референдум». Він переконаний, що таким чином шукають чоловіків для мобілізації.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі