НТА > НОВИНИ > Росіяни посилюють примусову мобілізацію, – ISW

Росіяни посилюють примусову мобілізацію, – ISW

Мобілізація проводиться для «народної міліції “ЛНР”»

280

Росіяни посилюють заходи щодо примусової мобілізації на окупованих територіях. Так вони намагаються компенсувати втрати особового складу в окупаційних військах.

Про це повідомили в американському Інституті вивчення війни (ISW) 6 липня.

Дослідники із посиланням на заяву речника Міноборони України Олександра Мотузяника зазначили, що росіяни збільшили масштаби примусової мобілізації військовозобов’язаних задля комплектування частини підрозділів 2-го армійського корпусу збройних сил РФ, який відомий ще як «народна міліція “ЛНР”».

В ISW кажуть, що цей підрозділ, ймовірно, зазнав великих втрат під час наступу на Лисичанськ і Сєвєродонецьк.

Крім того, на сайті «Спротив», який створений Силами спеціальних операцій України, повідомили, що окупаційна влада готується до «призову» в Бердянську.

Аналітики додали, що росіяни зміцнюють контроль на адміністративному рівні на окупованих територіях України. Це, ймовірно, створить умови для прямого приєднання цих територій до росії.

Наприклад, незважаючи наявних колаборантів у Херсонській області, росіяни надають перевагу російським чиновникам, аби вони займали «посади» в окупаційній владі. Так вони хочуть «зрівняти» окуповані території з російською системою на адміністративному рівні.

«Це явище може свідчити про те, що росіяни готуються приєднати окуповані території безпосередньо до Російської Федерації, а не створити одну чи кілька незалежних держав“», — йдеться у звіті.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі