НТА > НОВИНИ > Війна > Росіяни провели велику ротацію у Новій Каховці. Чому здалося, що окупанти йдуть з міста

Росіяни провели велику ротацію у Новій Каховці. Чому здалося, що окупанти йдуть з міста

387

Російські окупанти провели велику ротацію в Новій Каховці на окупованій території Херсонської області. Саме тому здавалося, що вони покинули місто.

Таке пояснення зробила речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

 “Спочатку це була масована ротація, яка спровокувала думку, що війська пакуються й виходять. Але вийшли одні підрозділи, а зайшли інші. Така робота в принципі проводиться дуже часто в тих населених пунктах, які прилягають до лівого берега, оскільки вони використовуються ворогом як місця відновлення бойових підрозділів після того, як вони повертаються з гарячих точок”, – сказала вона.

Як пояснив Надзвичайний і Повноважний Посол України у США ( 2015 – 2019 рр.), голова правління Українського кризового медіацентру активного командування “Південь” Валерій Чалий, звільнення міста поверне Україні контроль за постачанням води в анексований Крим. Це буде також ударом по Путіну, який позиціонує воду на півострів як величезне досягнення Росії.

Нагадаємо, 23 березня Генштаб ЗСУ помилково повідомив, що всі російські підрозділи вийшли з Нової Каховки. Пізніше спростував цю інформацію. Водночас в ОК “Південь” додали, що поведінка окупантів у місті все ж може свідчити про підготовку до “жесту доброї волі”.

На думку першого заступника добровольчого формування територіальної громади Києва «ПАТРІОТ», першого заступника Генерального прокурора (2003-2010 рр., 2014-2019 рр.) Миколи Голомші, варто дуже обережно ставитися до будь-яких дій окупантів у Новій Каховці, які можуть просто готувати приманку для ЗСУ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"